Ekim ayında Türkiye'ye gidilecek.

- Jul 31, 2018-

İstanbul Hotel ve Catering Fuarı, İstanbul Uluslararası Kongre ve Sergi Merkezi'nde, ünlü fuar şirketi British Exhibition Expo Group tarafından organize edilmektedir. Sergi yılda bir kez düzenleniyor. Sergi 5 gün boyunca gerçekleştirilecek ve yerel ve küresel alıcıların buluşması için fırsatlar sağlayacaktır.
T İstanbul Otel ve Catering Fuarı, otel ve yemek endüstrisi için tamamlayıcı avantajlar ve güçlü ittifaklar yoluyla yetkili bir alım ve ticaret platformu oluşturmak için büyük çaba sarf etmiştir. Serginin içeriği, catering malzemeleri, catering ekipmanları, otel yemekleri, merkezi mutfak teknolojisi, grup yemekleri, hafif yemek servisi ve restoran servisi marka zinciri imtiyazlarını kapsamaktadır. Türkiye'ye dayanarak, ulusal otel catering pazarını yayar. Profesyonelliği, ileriye dönük, yüksek kalitesi ile dünyanın dört bir yanından gelen alıcıları çekmek için restoranlar, otel sahipleri ve diğer profesyonel alıcılar işlem satın almak için sahneye geliyor.

HOSTECH BY TUSID, Birleşik Krallık'ta Lai Expo Group, Reed Exposition tarafından yılda bir kez düzenleniyor. Sergi ayrıca şirketlerin Türkiye pazarını açmaları için çok önemli bir platform. İstanbul, Türkiye'deki TUSID Uluslararası Otel ve İkram Fuarı'ndan HOSTECH, 1000 katılımcıyı çekti ve turist sayısı 32.000'e ulaştı. Sergi, İstanbul'daki L TFI Kşrdar Uluslararası Konferans Merkezi'nde gerçekleştirildi. Sergi alanı 30.000 metrekareye ulaştı.