Yazıcıları ve yazıcı arasındaki fark

- Feb 11, 2018-

Bugünün termal sektöründe birçok kişi sanayi kavramı hakkında belirsiz vardır. Brülör ve ana içten yanmalı hava tedarik sistemi, ateşleme sistemi, izleme sistemi, yakıt sistemi, elektronik kontrol sistemi. Bir makine kompozisyon sonra genellikle Mekatronik yazıcı bilinir. Kullanımı çok geniştir. Ayrıca brülör önemli bir parçası olarak hizmet vermektedir. Vücutta, program bir makine denetimi için ayarladığınız gibi Mekatronik Burner değiştirilemez. Piyasada, ortak Riello, Bode, Weisuo ve diğer marka gibi brülör temel durum böyledir.

Brülör değil. İlk olarak, yapısı, açısından iç ayar kendisi kavramı yazıcı farklı olmuştur. Brülör makine ve donanımları büyük sanayi kullanımı için ifade eder. Çok bileşenli bir üründür. Denetim sistemi bir kompozisyon. Bu açıkça dışında brülör koymaktır. Brülör, hava besleme sistemi, ateşleme sistemi, izleme sistemi, yakıt sistemi, elektronik kontrol sistemi, vs. Düzenli kompozisyon, büyük mekanik brülörleri oluşumu. Sadece bu değil, ama aynı zamanda nedeniyle kontrol platformu ayarlayabilirsiniz.

Brülör yüzlerce yüz bilgisayar kontrolü olmalıdır, birleştirilmiş yönetmelik olamaz. Yüz brülörleri bir makine yönetim Birleşik denetim ayarları olabilir. Brülörleri brülörleri, mevcut piyasa Çin'in sektöründe, standart endüstriyel, sivil ayrım. Örneğin, sivil gıda işleme sanayi, kızarmış ördek, tavuk ve diğer üretim hatları içinde lüzum için yazıcı, yazıcı. Büyük ölçekli endüstriyel kazanlar, çelik üretiminde de makineleri, brülörleri yakmak gerekir.

Bu nedenle, yanma makine yazıcı termal enerji yerli yan sanayi içinde henüz bir doğru tanımı ve sınıflandırma kurdu değil.