Güvenliği ateşleme sorunu brülör

- Feb 11, 2018-

Çok fazla son havagazı patlamalar ve çeşitli gaz tehditler kişisel güvenlik olaylar için güvenlik sorunları için önemlidir! Fırın gaz yanma özelliklerine göre Emanet kontrol gereksinimleri çoğunlukla önceden üfleme, otomatik ateşleme, yanma durumu izleme, biyokütle ateşleme ateşleme, flameout koruma, gaz basıncı sınırı olmadan içerir koruma, hava basıncı yetersiz koruma, koruma, gaz sızıntısı önleme tedbirleri ve benzeri güç. Güvenliği ateşleme sorunu ile meme tartışalım:

Metanol brülör Gaz brülörlü kıvılcım ateşleme, otomatik kontrol elde etmek kolay benimsemelidir. Yanma durumu dinamik olarak izlenmesi gerekir. Bir kez alev dedektörü flameout sinyal duyu, çok kısa bir süre içinde geri brülör kadar beslenmelidir. Brülör sonra koruma durumuna girer ve gaz arzı kesilir.

Alev detektörleri düzgün alev sinyal, ne hassas, ne de sıkıcı hissediyorum edebilmek için. Bu 0.2 saniye flameout flameout alev detektörü sinyal yanıt süresini aşmayacak genel gereksinimdir. Brülör ateşleme, erişim gaz, gaz alev yakan. Ateşleme eylem gaz girmeden önce ateşleme sıcaklığı alan, ateş etmek kolay oluşumu gerektirir.

Sen alev değil, alev dedektörü alev sinyal, brülör koruma durumuna tespit edebilir eğer değil. Metanol brülör dedi: 2-3 saniye, yargıç değil yangın koruma durumu belirlemek için alev dedektörü brülör alev sensör içine gaz genel gereksinimlerini yangın yanma muhafaza etmektir.

Brülör, başladıktan sonra uyarı ışığı yanıyorsa, en az 20 saniye bekleyin ve sonra yeniden başlatmak için Sıfırla düğmesine basın.