Ticari mutfak egzoz iç tasarım

- Feb 11, 2018-

Ticari mutfak duman mutfak egzoz olduğunu en ortak şey aile günlük yaşamda ilgili bir sağlık için bugün Xiaobian bir mutfak kategori, Aile mutfak duman benzer tanıtacak ama büyük bir farklı olduğunu, bugünkü piyasa böyle veya biz için dışarı çıkmak Her Restoran, diğer bir deyişle, ticari mutfak duman, gerekli olan restoranda yemek ama özellikle ticari mutfak hakkında biliyor musun? O zaman Xiaobian detaylı bir ticari mutfak tanıttı olacak.

Ticari mutfak. Adından da anlaşılacağı gibi ticari mutfaklar tabii ki iş yapmak için gereklidir. Ticari mutfaklar genellikle farklı işlevleri veya daha küçük mutfaklar ile çalışma alanlarının imal edilmektedirler. Çalışma alanı veya iş küçük mutfak Bölümü açık, koordine, girişim büyük ölçekli kurumsal veya otel üretim iştir.

Ticari mutfak tasarımı, ticari mutfak tasarım işletmeler ve oteller için büyük önem taşıyor. Ticari mutfak tasarım işlevselliğini çoğu vurgu, fonksiyonel önem havalandırma performans. Havalandırma ticari mutfak tasarımında çok önemli mutfak kokusu bildirmek için ikisi de restorana gidelim, ama aynı zamanda mutfak hava sirkülasyonu sağlamak için sıcaklık uygundur.

Ticari mutfak dizayn havalandırma magic açıklamak için çok Xiaobian burada.

1: mutfak egzoz sistemi mutfak egzoz sistemi bileşimi esas olarak duman başlık, egzoz borusu oluşur, temizleyici duman, fan (susturucu dahil olmak üzere) ve tüm Rüzgar makyaj aygıt olarak mutfak egzoz.

Duman temizleyici türü ve çalışma modu seçim için gerçek durum temel alabilir. Duman temizleyici, her şeyden önce direnç ve egzoz birim muhasebe çalıştıran de dahil olmak üzere egzoz sisteminin her bir bölümü gerçek işletim parametreleri yüklemeden önce.

Eğer yeni bir proje, tasarım egzoz sisteminde bir duman temizleyici yüklemesini için tam düşündükten sonra vermelisiniz; bir dönüşüm Projesi ise duman temizleyici egzoz sistemi kurulumu yeniden muhasebe olması gerekirse, duman hood, egzoz borusu ve eski yerine koymak ve fan egzoz değiştirmek Rüzgar aygıt için telafi etmek için mutfağa ayarlamak gerekir.

Ticari mutfak çeşitli sorunlar duman egzoz

Mutfak havalandırma sorunu için başlıca nedeni bir yandan mutfak süreç tasarımı ve havalandırma tasarım arasındaki koordinasyon yeterli değildir. Öte yandan, ülkemizde mutfak tasarımında deneyim eksikliği nedeniyle, tasarım makul değildir.

Yerel egzoz parçaları ve gereksinimleri

Çin Mutfağı: pişirme kalorifik değeri ve duman miktarı genellikle büyük egzoz sesi daha büyük, yormak kukuleta genellikle kullanılan duman hood. Duman çevre üzerindeki etkisini azaltmak için başlık kaldırmayı seçebilirsiniz.

Oda pişirme: Temiz hava için talep burada, ama düşük egzoz etkisi iyi olmalı. Aksi takdirde, buhar tüm çalışma oda doldurun ve Şef çalışmalarını etkiler. Ana egzoz gazı arıtma cihazı kullanmadan taburcu su buharı olduğunu.

Batı mutfak: yemek büyük değil, ama daha fazla ekipman gerektirir ve daha fazla, egzoz miktarı daha az Çin mutfağı.

Bulaşık makinesi: egzoz büyük miktarda ihtiyacı var.