Yazıcı teknik operasyon

- Feb 11, 2018-

1. yanma kontrol panelindeki alev Başlat düğmesine basın. Anne lamba çalışma göstergesi 10 saniye sonra ışık, anne ateş onaylayın. Üst yangın göstergesi 10 saniye içinde olursa yanma arıza alarm ateşleme başarısız olduğunu gösteren yanma Kontrol Paneli'nde bip. El ile üst yangın düğmesini yeniden başlatmak için programlanabilir denetleyicisi hatası sıfırlama düğmesine basın için 60 saniye bekleyin. [6]

2. anne yangın başlamış oldu normal, anne ateş Ignited olup olmadığını onaylamak için işleç brülör gözlem delikten. Onayladıktan sonra yangın alarm başlatmak için yazıcı denetim masasında basınız. Birkaç saniye sonra ne zaman ateş gösterge ışıkları, operatör yavaş yavaş yük ayarlama vanalar açık ve alev ana artı işareti kırmızı mavi gösterir kadar gaz orantılı olarak artırmak en iyisidir.

3 ana boru gaz kaynağı basıncı normal aralıkta olduğunu yaktı, istikrarlı, onay yangın.

4. başlangıç, önceden üfleme sahne içine fan, ekipman onaylamak için normal durumda olduğunu kontrol edin.

5. gözlemlemek gaz, hava basınç yönergeler, brülör onaylamak için işlem yönergeleri sağlar.

6. yanmak kontrol panelinden yanmak kontrol düğmesine basın ve yanmak denetleyicisi yakmak başlatın programı için gider.

7. take Ming yangın annenin ateşleme görev tamamlandı. Operatörler hemen anne düğme panelindeki yanan ateşi tutmak için anne ateşi kes, yakın olmalıdır.

8 ateş yakma işlemi operatörleri gereksinimleri alev (yük) boyutunu ayarlamak için herhangi bir zamanda işleyebilir. Kısa bir süre kapalı yangın işlem gereksinimleri istemek, operatör anne ateş tutmak ve daha sonra yangın kapatın açın anne yangın anahtarı açık olmalıdır.

9. gaz vanası ayarlayın, hava Vana kolu işletim olabilir sahne brülör yük çıkış işlemi gereksinimleri doğrultusunda belirlemek için ayarlanabilir.

10. kapatma işlemi: geçici kapatma, yangın ilk, vidalanır ve sonra dönüş kapalı yanma denetim geçiş ve sonunda durdur düğmesini kapatın.