Brülör piyasa analizi Çin

- Feb 11, 2018-

Brülör hedef kitlesi geniş, kazanlar, eritme fırını, fırın, ısıl işlem ve diğer alanlar vardır ve ısı ile ilgili sanayi, yanma sistemi esastır. Çin'in yanma motoru teknolojisi alan tarihsel gelişimi Europe gibi sanayileşmiş gelişmiş bölgeleriyle karşılaştırıldığında görece kısa olur. 5-6 yaş, alır güçlü canlılık vardır, piyasa sabit bir süre içinde ve üretimin giderek artmaktadır. İnsanlar ve çevre koruma Yonetimden endişe ile birleştiğinde, tasarım öncelikle emisyonları ve verimlilik düzeylerini geliştirmek eğilimindedir. On birinci beş yıllık Plan bir grup Pekin Kai Ming Yang gibi teknik gücü ile küçük ve orta ölçekli işletmelerin yükseltti. Brülör uluslararası arenada bindik birkaç yerli brülör markalarından biri haline gelmiştir. Üreticileri teşviki belirli bir etkisi yoktur ama teknoloji ve "özel" anahtar, yüksek adaptasyon, makul tasarım biri, buna ek olarak Ayrıca sadece tek duraklı tasarım - işleme - kabulü olan yükleme verimliliği üzerinde odaklanın , diğer üreticilerin bu kilitli, küçük endişe. Çin'in endüstriyel çarşı net sorunun sadece yanma makine sektöründe yansıtılmamış Emanet düşük kalite standartlarının bulunduğunu, güvenliği geldi? Bu iş üç puan! Birçok brülörler işlerini terk kabul ne olursa olsun, kapanış bakiyesi dikkatsiz olacak, out kaza değil ele alınabilir en yerli brülör üreticilerin küçük işletmeler, çünkü zaman içinde birkaç teknik personel yanan açmanız mümkün olacak makine şirketi, aynı zamanda aile içi yazıcı pazarının durumudur.

İkinci olarak, yerli üreticilerin çoğunluğu işte bu yüzden en yerli üreticilerin alma brülör kavga etmeyelim hiçbir yenilik, sadece para kazanmak için "Kopyala" güveniyor. Pekin Kai Ming Yang gibi bir örnek, onlar ve diğer üreticilerin aynı yanma motoru geliştirme departmanı var, ama fark Bakanlığı, ürünler, diğer bir deyişle, Yenilik Yenilik fiziksel deneyler yoluyla almaya devam için Araba kapalı kapılar ardında ortadan kaldırmak. Hatta satın alınan brülörleri ve gelişmiş ürünlerini aynı fırında karşılaştırmak için kullanılmak üzere, bu çok az sanırım veya maliyetleri, diğer iki artırmak için bunun için hiçbir üreticileri yük geliştiriciler eğer başarılı değil yenilik ama değer artış mum. Hala bazı gücü yerli brülörleri ve yabancı olanlar arasında bir boşluk olduğunu, ama bu da Çin brülörleri öğrenmek ve geliştirmek için iyi bir fırsat sağlar inkar edilemez. Kalite, teknoloji ve iş geliştirme hızı sorunları tüm emin olmak planlama detaylı. Şimdi yanan makine vurgulamak enerji tasarruflu reformu, güvenlik ve teknoloji, üç yüzük yakından, kilitli, Aile içi yazıcı için veya döngüsü liderliğindeki sistemi oluşturmak için tüm sanayi için bu Pazar geliştirmek için nasıl bağlanır Tüm sektörünün geliştirilmesi.

Firmamız yazıcı ürün ve yakıt gaz projeleri Pazar iyilik tarafından tanıtıldı. Önde gelen teknoloji korumak için yanma motor yağı alanında özellikle. Son yıllarda, uluslararası ham petrol fiyatları ve enerji kirliliği ve diğer çevresel faktörler ile temiz enerji, küresel odak odak azaltmak emisyonları sorunları, o kadar çok temiz enerji yavaş yavaş doğal gaz metanol gibi ön plana gelmek. Ülkemizde doğal gaz kullanımı giderek yaygın olduğunu. Sivil ve sanayi Doğalgaz boru hattı projesi de yavaş yavaş artırıldı. Uluslararası ve yurt içi eğilimleri, gaz için yağ yakıcı neden geliştirmek için Yoshite şirket karşılamak için. Özellikle küçük ve orta ölçekli brülörleri dönüştürme içinde mühendislik deneyim zenginliği vardır. Yeniden markalar Riello, Weisso, Baide, Belden, İtalya, Olympia, Zhengying ve Honeywell içerir. İstikrarlı ve düşük maliyet bitmiş cihazıdır. Firmamız brülörleri, brülörleri ve metanol ekipman yazma gibi ürünleri araştırma ve geliştirme konusunda uzmanlaşmış. Yüksek teknoloji içeriği ile tasarım ilkeleri güvenilir ve her bileşen sökmeye ve montaj, bakım, temizlik, muayene ve bakım basit yapmak kolaydır verimli. Özel basınca dayanıklı performans, göre onun ısı çıktısı, kompakt yapısı, kompakt, düşük güç tüketimi, enerji tasarrufu, çevre koruma özellikleri olduğunu en müşteri hizmetleri ve ürünlerimiz oldum.