Brülör sanayi tipi

- Feb 11, 2018-

2006 yılında Çin'in basın genel olarak alkol bazlı yakıtlar bilimsel ve teknolojik değerlendirme bildirildi bu yana, Çin'in arazi alkollü yakıt işletmelerde mantar mantar anlaşılmaktadır. Öğrenme, eğitim, katılma, vb, sonra başka bir grup girişimcilerin bir dream imzalı bir tane tuttuğunu ve line katıldı. Ancak, tek gerçek iş ne öğrendim kendi uygulamasında farklı olduğunu ortaya çıkardı. Orijinal şirketi ile ilk formalite icabı, devam etmek için biraz zaman telefon yanıt vermezse. Bazı güzel, zar zor çıkıyor, ama zaman içinde böyle bir şey olarak tanıtım aynı zamanda sorunu ile ilgilenmesi için bulundu kötü yapmak, iyi uykular piyasada ol. Sonuçta sorun nerede? Alkol bazlı yakıt iş sonunda orada hiçbir gelecek mi? Bu konuda ne yapabiliriz?

Birincisi, Girişimciler alkol bazlı brülörleri alkol bazlı yakıt iş çok basit ve çok kolay olduğunu düşünüyorum. Alkoller, alkol bazlı sıvı yakıt, öğrenmesi kolay değildir. Aksi takdirde, tüm alkol ve yakıt uygulayıcıları büyük servetler yapmış. Tam olarak alkol kendisi, kendi kısıtlamalar bulunduğu için bilimsel ve teknolojik yöntem ve teknikler gerçekten daha fazla yakıt sıvılaştırılmış gaz ve dizel yakıt daha bir ürün haline ortak alkol açmak için kabul edilmesi esastır. Ancak, birçok kişi her yerde eğitim para geçirdim. Ne öğrendim gerçekten pratik sorunları çözmek? Çözüldü, herhangi bir şehir (2 milyon kişi) üründe yıl fazla 100 ton yapmak mümkün olması gerekir! Çünkü, bunu çok basit her zaman işlem süreci can karşılaşma sorunları çözmek düşünmek. Ya sorun, aynı zamanda yeni bir sorunu çözmek. Kısa, ateş gücü, tüketim, tıkalı gözler, korozyon, vb, bu sorunları, bir kez daha fazla stok yapmak belgili tanımlık sahip ve kötü Batı, sonsuz onaracaktır. Bu nedenle, alkol bazlı alkol bazlı yakıt brülör basit bir teknoloji değil, teknik içeriği olması gerekir. Aynı kalitede ürünler, piyasada, kaçınılmaz rekabet fiyatlarına neden olur, ben düşük azalınca, onun alt gelecekteki rekabet sonuçları. Fiyat koymak tek ürün tamamen farklı, o zaman diğerleri daha düşük, ancak aynı zamanda kendi sallamak olabilir değil. Çünkü gerçek dizel daha fiyatlandırmasını temel, yanan birim fiyatı temeli yerine başvuru için petrol gazı sıvılaştırılmış.

Alkol bazlı yakıtlar satış promosyon sırasında bazı işletmeler piyasa fiyatı ve onları kabul etmek için en değerli şeylerden kurban kabul etmek için değerli bulmak. Bu arzu değil. Pazarlama sadece şunu müşteri, sonra sonraki iş, işletme operatörleri, dağıtım Servisi personel düşünmek ise, işletme maliyetleri daha fazla kabul gerekir. Örneğin, müşteriler daha fazla su, birim fiyatı düşürmek veya kasıtlı olarak daha fazla malzeme teslimi göndermek eklemek için müşteriler, kapmak için ürün eyaletinin hissetmek için tek bir amacı vardır. Ama yakıt bir uzun vadeli kullanımda ürün kullanılır. İl tasarruf değil, müşterilerin çoğu kalp anladın. Ve gerçekten en değerli, sadece para tasarrufu yakıttır. Kullanıcı için değer yaratmak daha önemli ne olabilir anahtarıdır! Yangın mutfak en önemli kaynağıdır. Yangın garantisi, mutfak hurda metal yığını yok! Şef ile iyi yemek kadar gelebilir, anahtar - Hou yangın. Gerçekten yeterince otel ateş çünkü her zaman ev yapımı yemekler daha iyidir!

Yangın boyutunu gıda mutfaktan için temel garantidir, yangın falan yok, hız hizmet mutfak etkilenecektir. Ne zaman müşteriler konsantre artırmak. Hız hizmet veren müşteriler ihtiyaçları ile devam edebilirim değil, bu dükkanı hizmet düzeyini Servisi, müşteri tutma oranı etkileyen hız nedeniyle olacak. Bunun tersi olarak, kendi yakıt satış etkilenir ve daha da kötüsü, dükkanın maliyeti değil açılış aşağı, yakıttır.