Lavabo tıkanırsa ne yapmalı?

- Feb 11, 2018-

Paslanmaz çelik lavabo tıkanma nasıl Evye kadar mutfak lavabo çözümü

Mutfak lavabolarında bulaşık, meyve ve sebze temizlenir. Bununla birlikte, her zaman tank tıkanmasına maruz kalan insanlar vardır. Bunun nedeni, birçok ev hanımının lavaboda tıkanıp tıkanmasını sağlamak için bazı yemek artıkları dökecek olmasıdır. Bu sorunu nasıl çözebiliriz? Aşağıdaki paslanmaz çelik Evye üreticileri, lavabonun tıkanmasına yönelik çözümün bir kısmını görmek için herkesi bir araya getiriyor.

Paslanmaz çelik evye nasıl takılır

Öncelikle, mutfak lavabo tıpa musluk kapatmanız gerektiğini düşünüyorsanız, suyun etkisini geçirmeyi denemeyin, daha fazla su neden su yalıtımı, lavaboda kirleri yıkayacak.

İkincisi, tank bloke edilecek şeyleri görmek için tıkanmalıdır ve ortalama aile içinde, su boruları altındaki mutfak U-bend'e takılmıştır. Bazı kanalizasyon boruları kanalizasyon vidası ile donatılmış olacak, sadece vidalarını sökün ve ardından telin üzerinde her iki tarafı da geçecek şekilde kullanın. Hâlâ çözülemezseniz, kanalizasyon borusunu boşaltabilirsiniz, tüm plastik bağlantılar iç safsızlıkların vidalarını açarak temizleyip durulamış ve sırayla bir araya getirmeyi başarabiliyor; bu nedenle yarım saatten fazla bir süre alamıyorsunuz.

Üçüncü olarak, kanalizasyon borularının ortalama ailenin tıkanması için yağlı olduğundan, temizlemeden önce, borunun altındaki kaynayan suyun bir potunu yakıp daha iyi hale getirebilirsiniz. Tarama elle veya kanca ve diğer aletler boşaltıma girdiğinde kirden arındırılmış kirler engellenir. Kullanıcı birinci katta bulunuyorsa, dış kanalizasyonun tahliyeyi engellemek için yaprakları veya çamuru bastırıp tıkmadığını kontrol etmelisiniz.

Dördüncüsü, havuz veya lavabo boşaltımı için bariz bir tıkanıklık görmeyin, ıslak bez taşma deliğini kapatmak için kullanılabilir ve daha sonra çökeltiyi dışarıda bırakmak için dikenli ısıyı kullanın. Tekne tıkanıklığı engelleyemiyorsa, boşaltma borusunun tuzağına bir kova koyun ve daha sonra dahili tıkanmayı temizlemek için tuzağı vidalarını sökün.

Beşinci olarak, hala bu tıkanıklık problemlerini çözemezse, bu, bu çökellerin, havuz suyunun uzun süre tıkanmasını önlemek için, mekanikçiye derhal haber vermesi gereken bıçağın derinliklerinde tıkandığını gösterir.