En iyi malzeme örtüsü türü nedir?

- Feb 11, 2018-

Genel Ev tipi lavabolar paslanmaz çelik lavabodur.

Kaliteli paslanmaz çelik lavabo nasıl satın alınır?

1, 0.5mm-0.7mm ile sıradan düşük dereceli lavabo, yöntem ayırt edilebilir belirlemek, lavabo plakası kalınlığı: yüksek kaliteli ithal 304 paslanmaz çelik levha lavabo, 1mm kalınlığında, ağırlık ve yüzey ayırt edilebilir düz.

2, anti-gürültü işleme: püskürtme veya yapışkan kauçuk levha sonra yüksek kaliteli tankın alt ve düşmemesi, musluk ses neden havzadaki suyun etkisini azaltabilir, bir tampon rol oynamaktadır.

3, yüzey işlemi: lavabo düz, yumuşak ve yumuşak görsel, yüksek kaliteli yüzey sızdırmaz yağ kolay, temizlenmesi kolay, aşınmaya dayanıklı.

4, iç köşe işleme: 90 derece köşe yakın yüksek kaliteli lavabo, görsel tank büyük, daha büyük havza hacmi.

5, yardımcı bileşenleri: yüksek kaliteli kafa gereksinimleri duvar kalınlığı, pürüzsüz taşıma, kafes kapalı olduğunda sızdırmaz, dayanıklı boncuklu ve rahat hissetmez. Kolay kurulum, koku, ısı, yaşlanmayı önleyici ve diğer fonksiyonları dayanıklı malzemelerden yapılan bir kerelik çevre koruma sağlamak için su borusunun altına.

6, lavabo oluşturma süreci: kaynağın bir sonucu olarak kaynak çözmek için tek parça şekillendirme teknolojisi, çeşitli kimyasal sıvılar (deterjan, paslanmaz çelik temizleyiciler, vb. Gibi) korozyon ve kaçak sorunlarına dayanamaz. Tek parça biçimlendirme işlemi özellikle önemli bir işlemdir, çelik sac malzeme gereksinimleri yüksektir. Lavabonun kalitesinin bir tezahürü ne tür bir işlemdir.