Lavabo yüzey işlemi

- Feb 11, 2018-

Birden fazla yüzey işleme evye, fark nedir. Görüşmelerimiz hakkında konuşmak için uzun yıllara dayanan deneyim ve paslanmaz çelik lavabo geliştirme geçmişi ile Xijian mutfağı. Genel olarak, paslanmaz çelik, yüzey işleme 5 çeşit toplamak lavabo:

Paslanmaz çelik lavabo yüzey işlemi

Inci erişte

Bazı insanlar da inci gümüş, mat, inci mat ve benzeri çağırdı. Kimyasal elektrolit yüzey işleminden (açıkça, yani neredeyse kaplama yapılır) yapılır. Bu yüzey işlemi tüm üretim sürecinde, en basit, düşük teknoloji, düşük üretim maliyetidir. Üretilen ürünün fiyatı da daha düşüktür. Günümüzde, ülkenin üreticilerin yaklaşık yüzde doksanı üretmek için bu teknolojiyi tamamen kullanmaktadır. Pek çok birinci sınıf marka, bu düşük teknoloji pazarını ele geçirmek için bu teknoloji ürünlerini kullanmaktadır. Bununla birlikte, bu yüzeyin en büyük dezavantajı çizilme direnci değil, yüzeyi çizmek kolay, ciddi kaplama kaybı olacaktır. Pek çok büyük ölçekli işletme yavaş yavaş bu zanaatın yerini diğer zanaatkârla değiştirir.

Mat yüzey

Ayrıca boncuk kum erişte olarak da bilinir. Lavabonun yüzeyinde yüksek hızda küçük bir kum var, böylece yüzeyi eşit şekilde bir tane ve onun ince ince olukunu (insan gözü çirkin) oluşturuyor ve lavabonun yüzey sertliğini iyileştiriyor ve Düzenlemesini de arttırıyor performans. Prensip, talaşlı imalatta atışla vurma işlemine eşdeğerdir. Bu tedavi genellikle plakanın duvar kalınlığının bu şekilde lavabonun genel olarak daha gergin olamayacağını gerektirir.

3 çizim yüzeyi

Merserize etme olarak da bilinir Lavabo yüzeyinde art arda çizilen bir çizim cihazının kullanılması (işleme talimatı ile eşdeğerdir) midir. Yüzeyi bir iz izi, yüzey ve pürüzsüzleştirin. Görmek için çok güçlü bir Çing kuvveti hissedin. Lavabo yüzeyinde doğrudan bir çizim olduğundan, sayfanın gerekleri son derece yüksektir. Ev plakası çizimi bazen küçük parçacıkların yüzeyinde görünür ve görünümünü etkiler. Bu nedenle, çoğu ithal levha plaka çizim genel seçim.

4. Kabartmalı yüzey

Oyuğun yüzeyi düzenli bir desen veya kabartmalı levhadan dışarı doğru basılıp (basamak plakasını kullanırken yolun yaya köprüsüne denk) ve daha sonra yüzey işlemi için inci yüzeyi işlemeyi kullanın. Kabartmalı yüzeyin görsel efektleri kötü değil, ancak ölçekte düzende mutfakta uzun süreli duman dumanı temizlenmesi zordur.

Ayna

Lavabonun yüzeyi, yüzeye aynı ayna benzeri etki yapmak için tekrar tekrar cilalanmış mıdır? Bu ortalama bir aile için geçerli değildir. Kullanım sırasında ve çizilmeye hazır olması kolay.