Lavabo mutfak ihtiyaçlarını süsle

- Feb 11, 2018-

Lavabo dekorasyonda bir aksesuar olmasına rağmen lavabo, her türlü mutfak gereçlerinde en sık kullanılır. Yemeklerin öncesi ve sonrasındaki lavabolarla çalışmak zamanın% 65'ini alır, bu nedenle aile yaşamı için bariz bir önem taşır. Şu anda, piyasa lavabo üzerinde çeşitli malzemeler vardır, farklı malzemeler farklı özelliklere sahiptir, stiller aynı değildir. Artıları ve eksileri belirlemek, kendi lavabolarına uygun seçmek, küçük bir öğrenme değil.

Nokta paslanmaz çelik evye mutfak süslemeleri

Paslanmaz çelik lavabo yüzeyi kolayca kazınır, bu nedenle çizimden, fırçalamadan ve diğer özel muamele ürünlerinden sonra en iyi seçimdir.

İlk olarak, mutfak alanının seçimine göre

Küçük mutfak için tek yuvalı, çift yuvalı

Modern mutfak tasarımında, lavabo işlevi, alanın bir çalışma alanı açıldığı lavabo ve dolaplar gibi önemli ölçüde genişletildi, böylece depolama fonksiyonlu lavabo.

Tek yalakalar genellikle mutfak alanı sadece temel temizlik amaçları için çok küçük olan aileler tarafından seçilir; evde ayrı çukurluklar ayrı temizlik ve koşullandırma gereksinimlerini karşılamak için yaygın bir şekilde kullanılır ve uygun yer kaplaması için ilk tercihtir; Daha fazla şekilli tasarım, daha kişilik tarzı büyük mutfağa uygun üç yuva veya alt yuva, aynı zamanda ıslatma veya yıkama ve saklama ve diğer birçok özelliği vardır, aynı zamanda çiğ ve pişmiş gıdaları hazırlar, zamandan ve çabadan tasarruf sağlar.

Mutfak alanı küçükse, tek bir yuva seçin, çift yuvalı lavabo daha uygundur; geniş bir alanda boşluk yıkamak ister gibi, büyük tek lavabo lavabo iyi bir seçimdir. Mutfak alanı daha büyükse, opsiyon yelpazesi geniş, opsiyonel üç kanal veya lavabo boşaltma tahtası ile.

İkinci olarak, kişisel tercihinize göre seçin

Arka lavabo, köşe alanından tam olarak yararlanıyor

Kullanışlı ve pratik açıdan, büyük "küçük" bir mutfak lavabosu seçebilirsiniz. Bu gibi mutfak lavabolarının kullanımı sürecinin su miktarını ayarlamak için ücretsiz olabilir, ayrıca küçük bir kap yıkama bulaşıklar, sebzeler de boşaltabilirsiniz. Alan izin veriyorsa, yıkarken bazı pislikleri yerleştirmek için tablonun uzantısını da ekleyebilirsiniz.

Alan tasarrufu açısından, beşgen veya dairesel mutfak lavabosu seçebilirsiniz. Bunlar, dik açılı veya yuvarlak köşeli mutfaklar için özel olarak tasarlanmıştır ve genellikle kullanılmayan köşe alanlarından tam olarak yararlanın.

Güzel bir bakış açısına göre, eşleşen bir stil mutfağının çeşitliliği ile lavabonun farklı renkleri olan bir kişilik seçebilirsiniz. Şekil, yan, yuvarlak, oval, kare ve oval birbiriyle seçebilir.

Buna ek olarak, tezgah genişliğini düşünmek için lavabo alımı, dolap tezgahı eksiği 100mm-150mm lavabo genişliği.