Satın alma lavabosunun yanlış anlaşılması

- Feb 11, 2018-

Önce, bir mıknatıs emme ile

Birçok tüketici bunun paslanmaz çelik, paslanmaz çelik tarafından çekildiğini düşünüyor. Herkes bildiği gibi mikro manyetik ile mekanik gerilme sonrasında lavabo sürecinde en iyi 304 paslanmaz çelik bile, önceki açıklamaya göre biraz manyetik olmayan demanyetizasyondan sonra en kötü 430 paslanmaz çeliktir 430'dan fazla 304 paslanmaz çelik, bunun basitçe savunulamaz olduğunu, aksine paslanmaz çelik lavabonun çılgınca iş yapmasının ve devasa kar elde etmenin çok zor olduğunu gösterdi:

İkincisi, el basıncı lavabosu

Daha dayanıklı olduğu havza kalınlığını hissedin. Bu hakim aynı paslanmaz çelik malzemeden kaynaklı öncüllere dayanır. Paslanmaz çelikten aynı tip değilse mantıklı değildir, örneğin 201 malzeme lavabosu, 304 lavabo, eski kalın, ikincisi İnce, daha önceki dayanıklı olması gereken bu karara göre, bu doğru değil, 201 tank ömrüne göre 304 lavabo çok daha uzun, çünkü eski, ikincisine göre daha kalın, çünkü % 8 nikel içeriğinin 304 içeriği% 1 nikel veya hatta nikel içermeyen 201 pası miktarına kıyasla birçok kez daha güçlüdür.

Üçüncü olarak, lavabonun kalitesini belirlemek için ağırlıkça

Daha ağır lavabonun daha iyi batması. Bu sebeple elle basınç yöntemi ile yukarıdaki yargılama aynı materyal koşullarında olmalıdır, aksi halde karşılaştırılabilirlik yoktur.

Dördüncüsü, paslanmaz çelik lavabo hiç pas yapmayacak

Tuz, ter, deniz suyu, toprak, deniz meltemi, vs. gibi klorür iyonlarının geniş bir yelpazede bulunması halinde, paslanmaz çelik kesinlikle paslı değil, hangi ortamda kullanılacağına göz atın, karbon çelik.

Beşincisi, inci kum yüzey işlemi daha çevre dostu

İnci kum işleme, elektroliz gelen hidroklorik asit ve diğer maddelerin kullanımı, zararlı maddelerden bazıları yavaş yavaş salınan yüzeyde kalacak, insan sağlığını tehlikeye atacak, Amerika Birleşik Devletleri ve bazı diğer gelişmiş ülkeler kesinlikle pazarına elektrolitik tank yasaklamaktadır , ve şimdi bazı üst düzey lavabo Tel çekme işlemi, diğer süreçlere kıyasla, dayanıklı, sonsuz ve benzeri avantajlara sahiptir kullanılan kullanılır.

Altı, tek parçalı şekillendirme lavabosu, kaynak lavabosundan daha dayanıklı

Bu kaynaklı kaplar ile karşılaştırıldığında, bu oynamak için sadece bir hile bir, yeterince derin değil lavabo, pürüzlü kalınlık, pahalı, basit stil derin değil değil, iyi görünmüyor, yüksek sıcaklık tavlama batan lavabo takmak değil aşınma aksine, yumuşama eksiklikleri, Aksine, Şimdi paslanmaz çelik lavabo CNC kaynak teknolojisi, kaynak ihtiyatlı kullanımı nedeniyle havza kaynaklı kaynak, sızdırmaz kaynak, lehim sökme ve diğer fenomen, kaynak tamamen tamamen lavabonun geri kalanı ile kaynak aynı ömür beklentisine ulaş.