Nasıl Hood yağ filtreler ölçmek için

- Sep 04, 2018-

Doğru ölçümler hood filtrelerinizi düzgün çalıştığından emin olmak için hayati önem taşımaktadır. Filtreler, çok yormak kukuleta rahat, yağ ve enkaz egzoz sistemi izin verebilecek hiçbir boşluklar ile büyüklükte olmalı. Hood filtreler ve hood egzoz sistemleri ölçme hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Hood filtreleri her zaman dikey olarak çalışan perdeler (yukarıdan aşağıya) ile yüklenmelidir. Bu yiv yağ yalak çalıştırmak ve yağ tepsisine toplamak sağlar.

Filtreler değiştiriyorsanız, şu anda var hood filtreleri ölçerek başlayabilirsiniz. Bir bölme filtrenin boyutu her zaman ilk yüksekliği ile ifade edilir. Ne zaman ölçme, sonraki yarım inç için yuvarlak. Yani, 19,5 inç yüksek ve 15.5 inç genişliğinde bir filtre 20 den 16 filtre olarak kabul edilir.

Filtreleri yeni bir mutfak mahallede yüklerken, hood açılış ölçerek başlayın. Senin çok yormak kukuleta boyutları yazarak genişlik ve yükseklik bizim aşağı açılır menüden seçerek online hesap makinemizi girin. Hesap makinesi-ecek söylemek sen kaç tane her boyutu filtre gerekir.

Bazı durumlarda, bir mutfak hood Standart filtre boyutları tam olarak eşleşmez. Birçok kişi bu özel başlık filtreleri gerekir anlamına gelir inanıyorum, bu durum böyle değil. Hood filtre tutucular kullanarak yatay olarak daha fazla.5 inç tedbirler artık herhangi bir boşluk doldurulabilir. Ara levhaları nerede az hava akımı engel bir veya her iki uçta da yüklenebilir. Ara levhaları ilâ 6 inç genişliğinde ölçebilirsiniz.

Örneğin, 19,5 inç boyunda 92 inç geniş önlemler bir yormak kukuleta varsa, üç 20 den 16 filtreleri, bir 20 tarafından 20 ve bir 20 tarafından 25 gerekir. Özel ayırıcı ile dolu bir buçuk santimlik boşluk olacak.

Her zaman işinizi çok yormak kukuleta ve filtreler ölçerken çift kontrol edin. Bu ek gecikmeler ve hataları sipariş maliyeti engeller. Yardım ister misin? Bizim "Ölçme Hood filtreleri eğitimi" video ve bizim "Hood boyutlandırma Kılavuzu" kolay takip adım adım yönergeler sunar.

grease filter.jpg