Nasıl bir merkez mutfak proje oluşturmak için

- Aug 10, 2018-

Arkadaş grubu Heng Ding Şef bilgi bir yeri vardır. Merkez mutfak kavramı nedir? Hengding birkaç örnek, bilirsin, örnek için sık sık alıntı yapmaya Xiaobian bkz: gerçek Kung Fu, Yoshino, Little koyun, KFC, McDonald's ve diğer besin zincirinin ürünleri standart lezzetleri vardır. Onlar tüm ürünler Merkezi mutfak vardır.

Bir merkez mutfak proje oluşturmak istiyorsanız, hazırlanmak ne yapmalıyım?

Merkez mutfak hazırlık içeren konumu merkezi mutfak, genellikle Merkez mutfakta olduğunu önceliğiniz o veya yenilemek, geliştirmek için uygun bir yer buluruz nispeten büyük olduğundan. Merkez mutfak inşaat ek olarak, ayrıca Merkez mutfak gıda araç/gereçleri, ev aletleri depolama depolamak için kullanılan merkezi mutfak depolama düzenlemeler dikkate almak gerekir.

Ayrıca personel yaşam alanı, personel yemek alanı, hem de kazan dairesi ve ofis alanı, lojistik araç park alanı ve benzeri gibi ilgili destek imkanları vardır.

Tabii ki, orada da, nasıl gibi gıda tedarikçileri, ilgili hijyen yönetim sistemi, üretim kontrol prosedürleri, satın alma, kabul ve maddeler korunması, kullanım sistemi seçmek için hazırlıklı olmak gerekir bazı sistem belgeleri ve hatırlama ve gıda sorunları ve gıda güvenliği sorunları acil durum planlarını bertaraf.

Hengding ticari mutfak söyledi: bir merkez mutfak proje erken tasarım, planlama ve bakım ihtiyaçları insan gücü ve malzeme kaynakları, çok profesyonel ticari mutfak mühendislik ekibi bulmak gerekir.

commercial kitchen adjustable leg.jpg