Mükemmel mutfak emicisi

- Dec 06, 2018-

Home Depot, evye doğru tür almanı ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Çeşitli materyalleri - bakır, senin yer açmak için dökme demir, emaye, granit ve paslanmaz çelik evye - seçin. Gerçekten bir açıklama yapmak için güzel ve fonksiyonel bir musluk ile kişisel kitchen sink özelleştirin.

Mutfak lavabo lavabo mutfak yemek prepping ve kap kacak büyük bir aile buluşması sonra temizlik yaparken daha uygun yapmak için ihtiyacınız sayısını düşünün. Tek, çift seçin ve ticari lavabo da bir üç bölme lavabo bile. İyi iş ve günlük kullanım yıl bekle bir evye seçin. Havzaları gibi bir dökme demir mutfak lavabo, derin evye, tek kase mutfak lavabo ve bir porselen lavabo lavabo basit örnekleridir, henüz çekici - hangi seçiminiz için önemli bir unsur olduğunu.

Sağ mutfak lavabo toplama yıldırıcı bir görev olabilir, mutfak ve ihtiyaçları için sağa bir çevrenin de dikkate alarak seçmeniz gerekir. Beyaz mutfak lavabo, siyah mutfak lavabo veya bar lavabo ekleme dekorasyon bir odak noktası olarak hizmet edebilir. Sayaçları ve lavabo sizin ihtiyaçlarınıza uyacak bir boyutu seçerken orantılı bakacağız emin olmak için soba gibi yakındaki diğer demirbaşlar kontrol emin olun.
 
Sonra senin alanına en iyi sığacak montaj türü olarak bir düşün. Çiftlik lavabo maruz kalan bir açık ve derin havzaları ile popülerdir. Açılan ve undermount lavabo dekor tercihinize uyacak bir modern ve geleneksel bitirmek sunuyoruz.

Son olarak, kaç delik musluk, Sabunluk, çekmece hortum ve daha fazlası için gerekir düşünüyorum.

photobank (6)