KÖTÜ İÇ HAVA KALİTESİ KATKIDA BULUNANLAR

- Dec 01, 2018-

Değil düzgün havalandırılmış nem ve potansiyel olarak yapısal sorunları ve sağlık sorunlarına yol açabilir oluşumu kalıp küf neden olabilir. Egzoz havalandırma çözümleri Broan nem oranı yüzde 40-60 en uygun nem dengesini korumaya yardımcı olmak için kaynak kaldırın.

Kapalı-yapı malzemeleri, halı, yapıştırıcılar ve sentetik malzemeler gazlama — yanı sıra ortak ev temizleyicileri gelen solventler — sıkı bir şekilde inşa edilmiş evlerde birikebilir. Broan için ASHRAE 62.2 karşılayan sürekli havalandırma çözümleri için bak.

Parçacıklar toz, alerjenler, evde beslenen hayvan tüyü ve kötü iç hava kalitesi ilâ 100 kere daha kirli hava daha katkıda bulunabilir. Düzgün havalandırılmış bir ev ile daha eğlenceli, rahat ve sağlıklı bir ortam oluşturmak.

Yemek atıkları gıda hazırlama gelen bütün evi dakikada sızmak olabilir. Yağ, yağlar ve kokular halı, mobilya, giysi ve diğer yüzey kalıcı olarak yerleşmek. Mutfak havalandırma çözümleri, temiz, daha rahat ve sağlıklı bir ortam için yemek atıkları ortadan kaldırmak yardımcı olur.

QQ图片20171125094004