Dökme demir gaz brülörlü

- Aug 15, 2018-

Ben iddia: 1. genellikle dairesel formda bir taraftan diğerine azalan onun kesit alanı ile üst yüzeyi bir tarafa kesintiye ile bertaraf borulu üye oluşan bir gaz yakıcı vasıl belgili tanımlık yan borulu arz üye bağlı dahil olmak üzere daha büyük kesit alanı olması ve bütünsel bir şekilde onunla döküm dedi borulu üye ilk adını bunların üst yüzey kesme ve dedi kesinti bir taraftan diğer tarafa aynı üye ve bir pilot çevresinde uzanan bir yuvaya sahip brülör bertaraf"oluşturduğu alan dedi kesinti doğrudan yukarıdaki dedi e dedi yuvası alev kaynağı tüp ve bir başlangıç doğrudan anlamına sahip.

2. bir gaz yakıcı dedi yuvası, çıkmaz bir alanı sevdan için dedi borulu üyesine içinde bertaraf deformasyon önlemek için bunların duvarlar ve önemli kalınlığındaki duvarlar kesilmiş bir yuvaya sahip borulu üye oluşan bir tedarik tüp geçerek dedi diğer tarafa uzayına in uzayda dedi üst yüzey alt borulu üyesi ve bir pilot yazıcı S uzayda bertaraf bir yükseklikte meme dedi çıkmaz tarafından kurulan ve doğrudan yukarıdaki söyledi O0 tedarik tüp bir başlangıç alev yönlendirmek için S yuvası söyledi.

3. bir gaz yakıcı, dairesel borulu S üyesi ve tek parça tedarik bütünsel bir şekilde döküm tüp thereS ile oluşan içi boş bir kesimi yatay dedi brülör ve bütünsel bir şekilde s dedi borulu üye iç yüzeyleri ve tedarik tüp ön bertaraf , borulu üye iç e kanal ile dikey perdeler ile birleştirir bir geçit yerleştirilen dedi tedarik S60 Tüp gaz ve ön tarafta depresyonda olan dedi borulu üye akışını doğrudan çıkış sonunda dedi tedarik tüp devamı Recently Yukarıda arz Tüp, bir yuva içinde bir taraftan sürekli ölçüde borulu üyesiyle üst yüzey y 65 r alanı bunların bir jet için oluşturmak için diğer yan s dedi doğrudan kaynağı Tüp, içinde bir pilot yazıcı bertaraf r üstüne bir boşluk oluşturmak için reof alanı dedi gaz ve iç S Kanal dedi borulu üye yavaş yavaş dee'e 70'a onun seyahat kesit alanına burner gaz ile s baskısı korumak için arka cepheye katlama hacmindeki azalma.

photobank.jpg