Baffle yağ filtreleri

- Sep 04, 2018-

Paslanmaz Çelik Baffle Gres Filtreleri, bakımı en kolay olanıdır, en uzun süre dayanır ve en iyi görünümü sağlar. Bu başlık filtresi zorlu ticari mutfak uygulamaları için mükemmeldir ve pas ve korozyona karşı maksimum koruma sağlar.

Güvenli, güvenilir ve pozitif alev bariyeri koruması sağlayan ticari mutfak egzoz davlumbazları için özel olarak tasarlanmıştır

En küçük gres parçacıklarının bile üstün gres emilimini sağlar

Kesintisiz ve pürüzsüz yüzey, kaput toplama oluklarına sürekli gres akışı sağlar

Parlak paslanmaz çelik kaplama estetik olarak hoş ve açık mutfaklar veya filtrelerin misafirler tarafından görülebileceği operasyonlar için idealdir.

Düşük statik basınç sessiz çalışmayı sağlar

Kaputun tüm uzunluğu boyunca kendinden dengeleyici hava akışı sağlar

Kolları kolay kurulum ve sökme için dahildir

Filtre Kancaları, Captive Aire stili davlumbazlara sığdırmak için bir seçenek olarak mevcuttur

Islatma, püskürtme veya geleneksel bulaşık makineleri ile kolayca temizlenir.

Baffle yağ filtreleri yağ toplar ve alevleri davlumbaz egzoz kanalına girmesini engeller. Alevlerin bölmelerden geçmesini önlemek için tasarlanmışlardır ve çeşitli sıcaklık seviyelerine dayanabilirler. Her bir davlumbaz filtresinin sağlam bölme yapısı, ihtiyacınız olduğunda güvenilir bir alev bariyeri sağlar. Etkili yağ çıkarmanın uygulanması, bu tür alevlenme riskini azaltır.

Bu 2 "kalın yağ filtresi, eşit aralıklı rulo şeklinde oluşturulmuş iki bölme tabakası içerir: Boşluk, yağın toplanmasını sağlayan bir hava akımı yaratır, daha sonra saptırma plakalarını ve son olarak toplama oluğuna akar.