Mutfak Aletleri Ticari Restoran Yuvarlak Dökme Izgara Izgara Rendeleyin Aksesuarları

mutfak aletleri ticari restoran yuvarlak döküm ızgara ızgara aksesuarları Model Numarası: Y-011 Temel Özellikler Malzeme: dökme demir, çelik döküm. Renkler: siyah boya Yüzey işleme Siyah veya gümüş boya veya yüksek sıcaklık boya veya emaye Nakliye Bilgisi: FOB Liman: Ningbo veya Şangay Kurşun Süresi: 35 - 40 gün Ödeme süresi: T / T Şirket Bilgileri - 2003 yılında kurulan Yongkang şehrinde bulunan, Zhejiang eyaleti, Çin; - 17 yıldan fazla üretim ve ihracat tecrübesi; dünya standartlarında ürün kalitesi; - 4 morden atölyesi (1.enamle atölyesi, 2.paint atölyesi, 3.cast demir atölyesi, 4.Metal atölyesi ve paketleme atölyesi) ile. 220 kalifiye işçi ve 20 memur ile; - Alibaba B2B platformunun 17 yıllık altın tedarikçisi, siparişinizi ödemeden teslimata kadar korur; - ISO9001: 2015 sertifikalı ve 5S yönetimi. - Fagor, Kason, Manitowoc vb. İle işbirliği.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Ürün Detayları

Mutfak aletleri ticari restoran yuvarlak dökme demir ızgara ızgara aksesuarları
Model Numarası: Y-011
Anahtar Özellikler
Malzeme: dökme demir, çelik döküm.
Renkler: siyah boya
Yüzey işleme Siyah veya gümüş boya veya yüksek sıcaklık boya veya emaye
Nakliye Bilgisi:
Fob limanı: Ningbo veya shanghai
Teslim Süresi: 35 - 40 gün
Vade: t / t
Şirket Bilgisi
- 2003 yılında kurulan Yongkang şehrinde, Zhejiang eyaleti, Çin;
- 17 yıldan fazla üretim ve ihracat tecrübesi; dünya standartlarında ürün kalitesi;
- 4 morden atölyesi (1.enamle atölyesi, 2.paint atölyesi, 3.cast demir atölyesi, 4.Metal atölyesi ve paketleme atölyesi) ile. 220 kalifiye işçi ve 20 memur ile;
- Alibaba B2B platformunun 17 yıllık altın tedarikçisi, siparişinizi ödemeden teslimata kadar korur;
- ISO9001: 2015 sertifikalı ve 5S yönetimi.
- Fagor, Kason, Manitowoc vb. İle işbirliği.

İlgili ürün

Yongkang Sunyk Sanayi ve Ticaret A.Ş., Ltd

Kalite ticari ekipman aksesuarları, paslanmaz çelik bölme filtresi, paslanmaz ayarlanabilir bacak, dökme demir ızgara ve brülör, paslanmaz çelik mutfak lavabo, gazlı yakıtlar ve çeşitli mutfak aksesuarları yanan aletleri de dahil olmak üzere üretimleri mianly profesyonel bir kaynak üreticisi haline gelmiştir. restoranlar, oteller, kantinler ve diğer endüstriler.

3


2003 yılında kurulan k Yongkang Sunyk Industry & Trade Co, Ltd kaliteli ticari ekipman aksesuarları, paslanmaz çelik bölme filtresi, paslanmaz ayarlanabilir bacak, dökme demir ızgara ve brülör, paslanmaz çelik mutfak lavabo, aletleri de dahil olmak üzere üretimleri mianly için profesyonel bir kaynak üreticisi haline gelmiştir restoranlar, oteller, kantinler ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılan gazlı yakıtlar ve çeşitli mutfak aksesuarları yakma.


Profesyonel ürün yelpazesi, teknik destek, müşteri hizmetleri ve üretim tesisleri ile bizi doğru catering ekipmanı aksesuarları seçenek olarak konumlandırıyoruz. Neye ihtiyacınız olursa olsun, ilk defa buluşacağız.

Sunyk, yalnızca kaliteli ürün ve mal hizmetinin müşteriye teslim edilmesini sağlayarak toplam müşteri memnuniyeti konusunda kararlıdır. Gıda hizmeti endüstrisindeki yedek parça gereksinimlerini karşılamak için eksiksiz ve kapsamlı bir çözüm sağlamaya inanıyoruz. Tutarlı kaliteyi koruyarak, SUNYK artık 30 ülke ve bölgenin ötesine geçen ve sahada "WAL-MART" olarak adlandırılan bir ihracat pazarı.

SUNYK, "dürüst ol ve güçlü davran" şerefine dayanarak, gelecekteki iş ilişkileri ve karşılıklı başarıya ulaşmak için yaşamın her kesiminden yeni ve eski müşterilere hoş geldiniz!

Avantajları

Profesyonel ürün yelpazesi, teknik destek, müşteri hizmetleri ve üretim tesisleri ile bizi doğru catering ekipmanı aksesuarları seçenek olarak konumlandırıyoruz. Neye ihtiyacınız olursa olsun, ilk defa buluşacağız.

21-1

Şangay Otel Tedarikçileri Fuarı-04.2019 Guangzhou Otel Tedarikçileri Fuarı-12.2018

54

Türkiye Otel Tedarikçileri Fuarı-10.2018 Meksika Otel Tedarikçileri Fuarı-08.2018

Her yıl yeni ürünler geliştirilir ve sergilenir ve her türlü müşteriye en iyi hizmeti sunar.


Hot Tags: mutfak aletleri ticari restoran yuvarlak dökme demir ızgara ızgara aksesuarları, Çin, üreticileri, toptan, özelleştirilmiş, profesyonel, tırnak, fast food

Sorgulama

You Might Also Like